Alınır mı?

“Alınır mı?” adlı projemizle sizlere podcastlerimizle birçok arabanın birbirinden farklı özelliklerini anlatacak, telegram kanalımız sayesinde arabalarınızın satışına yardımcı olacak ve ehliyet sınavlarınızda vazgeçilmeziniz olacak eğitimlerle karşınızda olacağız.

Alınır mı?” Projemize Hoşgeldiniz.

“Alınır mı?” projemizle yalnızca roportajver.com adresimizde değil birçok farklı platformda sizlere birbirinden değerli hizmetleri sunacağız.

1-) Roportajcast podcast projesi kapsamında “Alınır mı?” adlı yayın programımızla,

Youtube

Spotify

Apple podcast

Soundcloud

Anchor

kanallarında karşınızda olacağız.

2-) Röportajcast podcast projemiz kapsamında yaptığımız yayınların hepsinin metnine sitemizde yer vererek sizlere çeşitlilik sunacağız.

ALINIR MI KUCUK 1

3-) “Alınır mı?” ismiyle telegramda bulunan kanalımızda cevabını merakla bekleyeceğiniz ve araştırarak cevabı bulmak için sabırsızlanacağınız sorularla, bilgilerle, anketlerle, modifiye parça resimleriyle ve GNB Medya sponsorluğunda sizlere özel hazırlayacağımız teorik sürüş eğitimleriyle araç ve sürüş bilgilerinizi zirvede tutacağız.

4-) “Alınır mı?” projemiz kapsamında sitemiz, instagram hesabımız, yayınlarımız ve telegram kanallarımız aracılığıyla duyuracağımız birçok online eğitim düzenleyecek ve sizlere kariyeriniz açısından kaçırılmayacak fırsatlar yaratacağız.

Bize katılmak için daha ne duruyorsunuz? Haydi siz de hem röportaj vererek kendinizi anlatın hem de projelerimizden öncelikli yararlanın.

“Alınır mı?” projesi ile kaçırılmayacak fırsatlar: “Alınır mı?” Youtube kanalı, “Alınır mı?” Spotify, “Alınır mı?” Apple Podcast, “Alınır mı?” Anchor, “Alınır mı?” Yayın metinleri, “Alınır mı?” Telegram Kanalı… “Alınır mı?” projesi ile birbirinden değerli hizmetlerle karşınızdayız. “Alınır mı?” projesinin hizmetlerine katılmak için daha ne bekliyorsunuz. Siz de “Alınır mı?”ya gelin; hizmetlerimizden öncelikli yararlanın.

roportajver.com “Alınır mı?”yı sizlere sunuyor. Siz de “Alınır mı?” ile hem röportaj verin hem de “Alınır mı?”nın hizmetlerinden yararlanın.

KAÇIRILMAYACAK FIRSATLARI BU SEFER BİZ SİZE GETİRİYORUZ.

YAZIYI PAYLAŞ