Fotogram

Fotogram adlı projemizle sizlere podcastlerimizle fotoğraçılıkta kullanılan ekipmanların birbirinden farklı özelliklerini anlatacak, telegram kanalımız sayesinde çekilen güzel fotoğrafları paylaşacak ve vazgeçilmeziniz olacak fotoğrafçılık eğitimleriyle karşınızda olacağız.

Fotogram Projemize Hoşgeldiniz.

Fotogram projemizle yalnızca roportajver.com adresimizde değil birçok farklı platformda sizlere birbirinden değerli hizmetleri sunacağız.

1-) Roportajcast podcast projesi kapsamında psikoloji, rehberlik ve eğitim konulu yayın programımızla,

Youtube

Spotify

Apple podcast

Soundcloud

Anchor

kanallarında karşınızda olacağız.

2-) Röportajcast podcast projemiz kapsamında yaptığımız yayınların hepsinin metnine sitemizde yer vererek sizlere çeşitlilik sunacağız.

FOTOGRAM KUCUK 1

3-) Fotogram ismiyle telegramda bulunan kanalımızda cevabını merakla bekleyeceğiniz ve araştırarak cevabı bulmak için sabırsızlanacağınız sorularla, bilgilerle, anketlerle, birbirinden güzel fotoğraflarla ve Black Art Stüdyo sponsorluğunda sizlere özel hazırlayacağımız fotoğrafçılık eğitimleriyle vazgeçilmeziniz olacağız.

4-) Fotogram projemiz kapsamında sitemiz, instagram hesabımız, yayınlarımız ve telegram kanallarımız aracılığıyla duyuracağımız birçok online eğitim düzenleyecek ve sizlere kariyeriniz açısından kaçırılmayacak fırsatlar yaratacağız.

Bize katılmak için daha ne duruyorsunuz? Haydi siz de hem röportaj vererek kendinizi anlatın hem de projelerimizden öncelikli yararlanın.

Fotogram projesi ile kaçırılmayacak fırsatlar: Fotogram Youtube kanalı, Fotogram Spotify, Fotogram Apple Podcast, Fotogram Anchor, Fotogram Yayın metinleri, Fotogram Telegram Kanalı… Fotogram Projesi ile birbirinden değerli hizmetlerle karşınızdayız. Fotogram projesinin hizmetlerine katılmak için daha ne bekliyorsunuz. Siz de Fotogram’a gelin; hizmetlerimizden öncelikli yararlanın.

roportajver.com Fotogram’ı sizlere sunuyor. Siz de Fotogram ile hem röportaj verin hem de Fotogram’ın hizmetlerinden yararlanın.

KAÇIRILMAYACAK FIRSATLARI BU SEFER BİZ SİZE GETİRİYORUZ.

YAZIYI PAYLAŞ