Projelerimiz

ROPORTAJCAST 1 1

ROPORTAJCAST

Roportajcast projemiz ile merak edilen konuları o alanda çalışan veya uzman olmuş kişilere sorup kayıt alarak istediğiniz yerde ve zamanda dinleyebilmeniz için podcast bölümleri haline getirerek siz kıymetli okuyucularımızın huzuruna sunuyoruz.

KITAP ARASI 1

KİTAP ARASI

Siz de kitap okuyor ya da çocuklarınızı kitap okumaya teşvik etmek istiyorsanız; gelin röportaj verin. Röportajlarınızı yayınlayarak hem sizin hem de çocuklarınızın okuma hevesine katkıda bulunarak okuma alışkanlığınızı birlikte arttıralım.

ALINIR MI

ALINIR MI?

“Alınır mı?” telegram kanalı ve podcastlerimizle; araba meraklılarına, ehliyet alacaklara, araba alacaklara ve modifiyelerden vazgeçemeyenlere harika bir platform sunmakla kalmıyor tüm ihtiyaçlara cevap da veriyoruz.

PSIKONEZ 1 1

Psikonez

Psikonez projesi ile kaçırılmayacak fırsatlar: Psikonez Youtube kanalı, Psikonez Spotify, Psikonez Apple Podcast, Psikonez Anchor, Psikonez Yayın metinleri, Psikonez Telegram Kanalı… Psikonez Projesi ile birbirinden değerli hizmetlerle karşınızdayız. Psikonez projesinin hizmetlerine katılmak için daha ne bekliyorsunuz. Siz de Psikonez’e gelin; hizmetlerimizden öncelikli yararlanın.

FOTOGRAM telegram 1

Fotogram

Fotogram adlı projemizle sizlere podcastlerimizle fotoğraçılıkta kullanılan ekipmanların birbirinden farklı özelliklerini anlatacak, telegram kanalımız sayesinde çekilen güzel fotoğrafları paylaşacak ve vazgeçilmeziniz olacak fotoğrafçılık eğitimleriyle karşınızda olacağız.

Telegram Kanallari 1

Telegram Kanallarımız

Roportajver, sizlerin daha hızlı ve kolay bir şekilde bilgiye ve merak ettiklerine ulaşabilmesi için birbirinden farklı proje isimleriyle artık Telegram’da da yer almaktadır. Siz de bilgiye, merak ettiklerinize daha hızlı ulaşmak ve ayrıcalıklı olmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak hangi kanala katılmanız gerektiğini anlayacaksınız.