Röportajcast, Tayfa Hukuk

Yasal Mirasçılık Miras Hukuku Bölüm 2

Yasal Mirasçılık Miras Hukuku Bölüm 2

Yasal Mirasçılık Miras Hukuku Bölüm 2

Yasal Mirasçılık Miras Hukuku Bölüm 2 – roportajver.com olarak hem hukuk fakültesi öğrencisi arkadaşlarımız, kardeşlerimiz için faydalı olabilmek hem de herkesin anlayabileceği bir şekilde günlük hayatımızın her alanına yer etmiş Miras Hukukunu anlatabilmek için sizlere Tayfa Hukuk programımızla Miras Hukuku serimizi sunuyoruz. Miras Hukuku serimizin 2. bölümünde “Yasal Mirasçılık” konu başlığını konuşmacımız Alican UZUN ile sizlere sunuyoruz. Sizler de Miras Hukuku hakkında bilgi almak, kısa özetlerimizle sınavlarınıza tekrar yapmak istiyorsanız, sitemize ve youtube kanalımıza abone olmalısınız.

Miras Hukuku

Miras Hukuku bölüm 2… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız Miras Hukukundan konuştuk. Miras Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen, meslekte ve günlük hayatta karşılaşabileceğimiz en önemli derslerinden biridir. Miras Hukuku yalnızca hukuk mesleklerinin ilgisi dahilinde olmayıp günlük hayatımızın her alanında miras sözleşmesi, vasiyet, vasiyetname vb. haller ile karşımıza çıkmaktadır.

3. Bölüm Hakkında

Tayfa Hukuk Programımızın Miras Hukuku Serisinin 3.bölümünde “Ölüme Bağlı Tasarruflar nelerdir?” konu başlığıyla karşınızda olacağız. Tüm ayrıntılarıyla konuya açıklık getirecek uzun soluklu bölümümüzle ölüme bağlı tasarruflar hakkında tüm bilgilere ulaşabileceksiniz.

YAZIYI PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir