Telegram Kanalımız

Roportajver, sizlerin daha hızlı ve kolay bir şekilde bilgiye ve merak ettiklerine ulaşabilmesi için birbirinden farklı proje isimleriyle artık Telegram’da da yer almaktadır. Roportajver birbirinden farklı telegram kanallarıyla sizleri sadece ilgilendiği dalda özel bir ortam oluşturmakla kalmıyor; bu kanallara katılanlara da yapacağı etkinlik ve eğitimlerde öncelik tanıyor. Siz de bilgiye, merak ettiklerinize daha hızlı ulaşmak ve ayrıcalıklı olmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak hangi kanala katılmanız gerektiğini anlayacaksınız.

ROPORTAJVER TELEGRAM KANALI 1

ROPORTAJVER

Roportajver Telegram Kanalımız ile sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda yaptığımız tüm paylaşım ve çalışmalardan haberdar olabilir; dilek, şikayet ya da önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

PSIKONEZ Telegram Kanali 1

Psikonez

Psikonez Telegram Kanalımızda, cevabını merakla bekleyeceğiniz ve araştırarak cevabı bulmak için sabırsızlanacağınız sorularla, bilgilerle, anketlerle, motivasyon sözleriyle, sizlere özel hazırlayacağımız ders programlarıyla ve LİTA sponsorluğunda yapacağımız danışmanlıklarımızla çalışma performansınızı zirvede tutacağız.

ALINIR MI Telegram Kanali 1 1

ALINIR MI?

“Alınır mı?” ismiyle telegramda bulunan kanalımızda cevabını merakla bekleyeceğiniz ve araştırarak cevabı bulmak için sabırsızlanacağınız sorularla, bilgilerle, anketlerle, modifiye parça resimleriyle ve GNB Medya sponsorluğunda sizlere özel hazırlayacağımız teorik sürüş eğitimleriyle araç ve sürüş bilgilerinizi zirvede tutacağız.

FOTOGRAM Telegram Kanali 1

Fotogram

Fotogram ismiyle telegramda bulunan kanalımızda cevabını merakla bekleyeceğiniz ve araştırarak cevabı bulmak için sabırsızlanacağınız sorularla, bilgilerle, anketlerle, birbirinden güzel fotoğraflarla ve Black Art Stüdyo sponsorluğunda sizlere özel hazırlayacağımız fotoğrafçılık eğitimleriyle vazgeçilmeziniz olacağız.

ROPORTAJ WITH WORDS 1

Röportaj with Words

Röportaj with Words Telegram Kanalımız ile ingilizce kelime öğrenmek artık çok kolay olacak. Röportaj with Words Telegram Kanalımızda her gün paylaşacağımız sorularla size vereceğimiz türkçe kelimelerin ingilizcesini şıklardan seçerek ingilizce öğrenmenize katkıda bulunacağız. Siz de Röportaj with Words Telegram Kanalımıza katılın paylaştığımız kelimeleri kaçırmayın.

LAW WTIH WORDS 1

Law with Words

Law with Words Telegram Kanalı ile artık hukuk terimlerinin de ingilizcesini kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Paylaşacağımız anket sorularıyla hukuk terimlerinin İngilizce’sini şıklardan seçerek hukuk alanında mesleki ingizlicenize katkıda bulunacağız. Sizde Law with Words Telegram Kanalımıza katılın ve paylaştığımız kelimeleri kaçırmayın.