Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Psikoloji

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Berkan Sencer ÖZDEMİR; Psikoloji Bölümü’nü okuyacak öğrencilere bu yolda kendilerini geliştirmekten vazgeçmemeleri gerektiğini, öğrenmekten çekinmemeleri gerektiğini ve Psikoloji Bölümü’ne dair tüm detayları sizler için roportajver.com’a anlattı.

Devamını Oku

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik

Hacettepe Üniversitesinden yeni mezun olan Büşra DİKMEN tercihler ve mezun olduğu Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nün püf noktalarını, dikkat edilmesi gereken yerlerini ve yaşadığı tecrübelerini roportajver.com’ a anlattı.

Devamını Oku

Ankara Üniversitesi Aşçılık

Bir aşçının sahip olması gereken kişilik özelliklerini, 7 maddede sıralayan Sema Nur SÖZEN, bölümü hakkında sadece okuduğu üniversite olan Ankara Üniversitesi’ni değil; bölümünün bulunduğu daha bir çok üniversite hakkındaki bilgileri de roportajver.com’a anlattı. Yemek yapmayı seviyor, Sema Nur SÖZEN’in de dediği gibi kendinizi dayanıklı buluyor ve aşçılık okumayı planlıyorsanız; röportajımızı okumalısınız.

Devamını Oku

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi… Yeni bir okul, zor bir bölüm ve bu bölümün ilk öğrencilerinden Samed ÖZTÜRK, roportajver.com’da bizlerle buluştu. Sevdiği işi yapabilmeyi her zaman paraya tercih edebileceğini söyleyen Samed ÖZTÜRK; hedefleriyle, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü roportajver.com’a anlattı.

Devamını Oku