Türk Bilim İnsanları mutasyonlu koronavirüsü tespit eden kit geliştirdi

Avustralya’ya 15 yıl önce yerleşen ve / Salzburg eyaletinde Procomcure Bıotech şirketi CEO’su ve kurucusu olan Türk Bilim İnsanı Prof. Dr. Kamil Önder Mutasyonlu Koronavirüsleri tespit eden kit geliştirdi.

Devamını Oku

Yasal Mirasçılık Miras Hukuku Bölüm 2

Yasal Mirasçılık Miras Hukuku Bölüm 2 – roportajver.com olarak hem hukuk fakültesi öğrencisi arkadaşlarımız, kardeşlerimiz için faydalı olabilmek hem de herkesin anlayabileceği bir şekilde günlük hayatımızın her alanına yer etmiş Miras Hukukunu anlatabilmek için sizlere Tayfa Hukuk programımızla Miras Hukuku serimizi sunuyoruz. Miras Hukuku serimizin 2. bölümünde “Yasal Mirasçılık” konu başlığını konuşmacımız Alican UZUN ile sizlere sunuyoruz. Sizler de Miras Hukuku hakkında bilgi almak, kısa özetlerimizle sınavlarınıza tekrar yapmak istiyorsanız, sitemize ve youtube kanalımıza abone olmalısınız.

Devamını Oku

Toyota Corolla Alınır mı? Bölüm 2

Toyota Corolla Alınır mı? Bölüm 2 – Podcast programımızın 2.bölümünde Toyota Corolla ile karşınızdayız. Toyota Corolla modelinin birbirinden eşsiz özelliklerini öğrenmek istiyorsanız siz de beklemeden podcast videomuzu dinlemelisiniz.

Devamını Oku

Youtube HASNA SHAMMA

Youtube HASNA SHAMMA adı ile genç yaşta birbirinden güzel resimleri kanalında sizler için sergiliyor. Sizler de resimlere ilgili ve nasıl resim yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız; kendisiyle yaptığımız röportajımızı okuyarak youtube kanalına abone olabilirsiniz.

Devamını Oku

İş Akti, İş Aktinin Unsurları ve Türleri Nelerdir? – Bölüm 3

İş Akti, İş Aktinin Unsurları ve Türleri Nelerdir? – TAYFA HUKUK, İş Hukuku Bölüm 3… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız İş Hukukundan konuştuk. İş Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen, mesleğin vazgeçilmezi olan ve sürekli karşılaşılacak en önemli derslerinden biridir. İş Hukuku yalnızca hukuk mesleklerinin ilgisi dahilinde olmayıp günlük hayatımızın her alanında iş, işçi, işyeri, işveren ve uygulamaları ile karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

İş Hukuku, İşçi, İş Veren, İş Yeri – Bölüm 2

İş Hukuku bölüm 2… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız İş Hukukundan konuştuk. İş Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen, mesleğin vazgeçilmezi olan ve sürekli karşılaşılacak en önemli derslerinden biridir. İş Hukuku yalnızca hukuk mesleklerinin ilgisi dahilinde olmayıp günlük hayatımızın her alanında iş, işçi, işyeri, işveren ve uygulamaları ile karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

WhatsApp Sözleşmesi Nedir?

8 Şubat tarihine kadar WhatsApp sözleşmesini onaylamayanlar artık WhatsApp’ı kullanamayacak!!!

Devamını Oku

Vatandaşlık Hukuku Bölüm 1

Vatandaşlık Hukuku bölüm 1… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız Vatandaşlık Hukukundan konuştuk. Vatandaşlık Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen en önemli derslerinden biridir.

Devamını Oku

Miras Hukuku Bölüm 1

Miras Hukuku bölüm 1… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız Miras Hukukundan konuştuk. Miras Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen, meslekte ve günlük hayatta karşılaşabileceğimiz en önemli derslerinden biridir. Miras Hukuku yalnızca hukuk mesleklerinin ilgisi dahilinde olmayıp günlük hayatımızın her alanında miras sözleşmesi, vasiyet, vasiyetname vb. haller ile karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku