İş Hukuku Bölüm 1

İş Hukuku bölüm 1… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız İş Hukukundan konuştuk. İş Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen, mesleğin vazgeçilmezi olan ve sürekli karşılaşılacak en önemli derslerinden biridir. İş Hukuku yalnızca hukuk mesleklerinin ilgisi dahilinde olmayıp günlük hayatımızın her alanında iş, işçi, işyeri, işveren ve uygulamaları ile karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

MASTERCHEF ŞAMPİYONU

MasterChef şampiyonu dün akşam canlı yayın ile açıklandı. Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Zanna Şef’in yaptığı tadımlar ve verdiği puanların ardından Barbaros ve Serhat isimlerinden birisi, puan üstünlüğü kurarak MasterChef 2020’nin birincisi oldu. MasterChef 2020 kazananı açıklamasının ardından stüdyoda duygusal ve heyecan dolu anlar yaşandı.

Devamını Oku

Yeni Nesil Oyun Konsollarında Gümrük Vergisi

YENİ NESİL OYUN KONSOLU ALMAK İSTEYENLERE MÜJDE!!!
KONSOLDAKİ İLAVE GÜMRÜK VERGİSİ ORANI DÜŞÜRÜLDÜ. Yeni Nesil Oyun Konsollarında Gümrük Vergisi indirimi uygulandı.

Devamını Oku

TÜRKSAT 5A: Yeni Türk Uydusu

TÜRKİYE’NİN UZAYDAKİ FİLOSUNA BİR YENİSİ DAHA EKLENİYOR: TURKSAT 5A

5 OCAK’TA SpaceX FİRMASI İLE TURKSAT 5A UYDUSU UZAYA FIRLATILACAK
Elon Musk’ın sahip olduğu uzay ve havacılık taşımacılığı şirketi SpaceX 5 Ocak’ta Türk uydusu olan TURKSAT 5A’yı uzaya gönderecek.

Devamını Oku

Gönül Dağı Dizisi Kaldırıldı mı?

Gönül Dağı Dizisi Kaldırıldı mı? Gönül Dağı Dizisi Bu Hafta Yayından mı Kaldırıldı?
Başrollerini Gülsüm Ali İlhan’ın ve Berk Atan’ın paylaştığı Gönül Dağı bu akşam neden yayınlanmıyor? 17 Ekim 2020 tarihinden beri her Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Gönül Dağı 02 Ocak 2020 tarihinde yayında olmayacak.

Devamını Oku

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI

Her yıl Milli Piyango İdaresi tarafından yayımlanan sonuçlara göre 100 milyon liralık ikramiyenin sahipleri belli oldu. 100 milyon liralık Büyük İkramiyenin bilet numarası 9884757 iken amorti isabet eden numaralar 0 ve 5 şeklinde belirlendi. Peki, Milli Piyango Kime Çıktı? Milli Piyango Sonuçlarını Nereden Öğrenebilirim?

Devamını Oku

Kelebek Kupa Kampanyası

Kelebek Kupa Kampanyası ile Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü ve daha birçok değerli zamanlarınızı özel kılacak ve sizlere özel tasarımlarla içinizi ısıtacak kupalar… Kelebek Kupa sizlere özel kampanya ile roportajver.com’da…

Devamını Oku

Kelebek Kupa – Zeki ÇİNİ

Kelebek Kupa kurucusu Zeki ÇİNİ ile yeni başladığı girişimi ve kupaların yapılışı hakkında yaptığımız röportaj tüm ayrıntılarıyla sizlerle…

Devamını Oku

Fotoğraf Çekim Kampanyası

Fotoğraf Çekim Kampanyası ile düğün, nişan, söz, kına, mezuniyet ve daha birçok organizasyonda uygun fotoğrafçı arama derdine roportajver.com ile son veriyoruz. Sizlere Arda DÖKER ile fotoğrafçılıkta en uygun indirimleri sunuyoruz.

Devamını Oku

Fotoğrafçı Arda DÖKER

Fotoğrafçı Arda DÖKER fotoğrafçılığa nasıl başladığını ve hangi tarz fotoğraflar çektiğini tüm ayrıntılarıyla roportajver.com’a anlattı.

Devamını Oku