Miras Hukuku Bölüm 1

Miras Hukuku bölüm 1… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız Miras Hukukundan konuştuk. Miras Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen, meslekte ve günlük hayatta karşılaşabileceğimiz en önemli derslerinden biridir. Miras Hukuku yalnızca hukuk mesleklerinin ilgisi dahilinde olmayıp günlük hayatımızın her alanında miras sözleşmesi, vasiyet, vasiyetname vb. haller ile karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

Psikonez 1. Bölüm Psikolojiye Giriş

Psikonez programımızın 1. bölümünde “Psikolojiye Giriş” başlıklı konumuzdan bahsettik. Siz de psikoloji ve psikolojik rehberlik ve danışmanlık gibi üniversite bölümlerine ve konularına meraklıysanız bizi sitemize ve youtube kanalımıza abone olarak takipte kalmayı unutmayın.

Devamını Oku

Alınır mı? 1. Bölüm SCODA SUPER B

Alınır mı? podcast programımızın 1.bölümünde Scoda Super B ile karşınızdayız. Scoda Super B 2016 modelinin birbirinden eşsiz özelliklerini öğrenmek istiyorsanız siz de beklemeden podcast videomuzu dinlemelisiniz.

Devamını Oku

İş Hukuku Bölüm 1

İş Hukuku bölüm 1… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız İş Hukukundan konuştuk. İş Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen, mesleğin vazgeçilmezi olan ve sürekli karşılaşılacak en önemli derslerinden biridir. İş Hukuku yalnızca hukuk mesleklerinin ilgisi dahilinde olmayıp günlük hayatımızın her alanında iş, işçi, işyeri, işveren ve uygulamaları ile karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

MASTERCHEF ŞAMPİYONU

MasterChef şampiyonu dün akşam canlı yayın ile açıklandı. Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Zanna Şef’in yaptığı tadımlar ve verdiği puanların ardından Barbaros ve Serhat isimlerinden birisi, puan üstünlüğü kurarak MasterChef 2020’nin birincisi oldu. MasterChef 2020 kazananı açıklamasının ardından stüdyoda duygusal ve heyecan dolu anlar yaşandı.

Devamını Oku

Yeni Nesil Oyun Konsollarında Gümrük Vergisi

YENİ NESİL OYUN KONSOLU ALMAK İSTEYENLERE MÜJDE!!!
KONSOLDAKİ İLAVE GÜMRÜK VERGİSİ ORANI DÜŞÜRÜLDÜ. Yeni Nesil Oyun Konsollarında Gümrük Vergisi indirimi uygulandı.

Devamını Oku

TÜRKSAT 5A: Yeni Türk Uydusu

TÜRKİYE’NİN UZAYDAKİ FİLOSUNA BİR YENİSİ DAHA EKLENİYOR: TURKSAT 5A

5 OCAK’TA SpaceX FİRMASI İLE TURKSAT 5A UYDUSU UZAYA FIRLATILACAK
Elon Musk’ın sahip olduğu uzay ve havacılık taşımacılığı şirketi SpaceX 5 Ocak’ta Türk uydusu olan TURKSAT 5A’yı uzaya gönderecek.

Devamını Oku

Gönül Dağı Dizisi Kaldırıldı mı?

Gönül Dağı Dizisi Kaldırıldı mı? Gönül Dağı Dizisi Bu Hafta Yayından mı Kaldırıldı?
Başrollerini Gülsüm Ali İlhan’ın ve Berk Atan’ın paylaştığı Gönül Dağı bu akşam neden yayınlanmıyor? 17 Ekim 2020 tarihinden beri her Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Gönül Dağı 02 Ocak 2020 tarihinde yayında olmayacak.

Devamını Oku

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI

Her yıl Milli Piyango İdaresi tarafından yayımlanan sonuçlara göre 100 milyon liralık ikramiyenin sahipleri belli oldu. 100 milyon liralık Büyük İkramiyenin bilet numarası 9884757 iken amorti isabet eden numaralar 0 ve 5 şeklinde belirlendi. Peki, Milli Piyango Kime Çıktı? Milli Piyango Sonuçlarını Nereden Öğrenebilirim?

Devamını Oku