Türk Bilim İnsanları mutasyonlu koronavirüsü tespit eden kit geliştirdi

Avustralya’ya 15 yıl önce yerleşen ve / Salzburg eyaletinde Procomcure Bıotech şirketi CEO’su ve kurucusu olan Türk Bilim İnsanı Prof. Dr. Kamil Önder Mutasyonlu Koronavirüsleri tespit eden kit geliştirdi.

Devamını Oku

Youtube HASNA SHAMMA

Youtube HASNA SHAMMA adı ile genç yaşta birbirinden güzel resimleri kanalında sizler için sergiliyor. Sizler de resimlere ilgili ve nasıl resim yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız; kendisiyle yaptığımız röportajımızı okuyarak youtube kanalına abone olabilirsiniz.

Devamını Oku

İş Akti, İş Aktinin Unsurları ve Türleri Nelerdir? – Bölüm 3

İş Akti, İş Aktinin Unsurları ve Türleri Nelerdir? – TAYFA HUKUK, İş Hukuku Bölüm 3… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız İş Hukukundan konuştuk. İş Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen, mesleğin vazgeçilmezi olan ve sürekli karşılaşılacak en önemli derslerinden biridir. İş Hukuku yalnızca hukuk mesleklerinin ilgisi dahilinde olmayıp günlük hayatımızın her alanında iş, işçi, işyeri, işveren ve uygulamaları ile karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

İş Hukuku, İşçi, İş Veren, İş Yeri – Bölüm 2

İş Hukuku bölüm 2… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız İş Hukukundan konuştuk. İş Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen, mesleğin vazgeçilmezi olan ve sürekli karşılaşılacak en önemli derslerinden biridir. İş Hukuku yalnızca hukuk mesleklerinin ilgisi dahilinde olmayıp günlük hayatımızın her alanında iş, işçi, işyeri, işveren ve uygulamaları ile karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

WhatsApp Sözleşmesi Nedir?

8 Şubat tarihine kadar WhatsApp sözleşmesini onaylamayanlar artık WhatsApp’ı kullanamayacak!!!

Devamını Oku

Vatandaşlık Hukuku Bölüm 1

Vatandaşlık Hukuku bölüm 1… Röportajcast adlı podcast çalışmamız ile Tayfa Hukuk programımızda hayatımızın her alanında karşılaştığımız Vatandaşlık Hukukundan konuştuk. Vatandaşlık Hukuku; hukuk fakültelerinin 4. sınıfında gösterilen en önemli derslerinden biridir.

Devamını Oku

Kıymetli Evrak Hukuku Bölüm 1

Kıymetli Evrak Hukuku serimizin 1. bölümünde “Kıymetli Evrak Nedir? Unsurları Nelerdir?” konu başlığını konuşmacımız Berk HAYKIR ile sizlere sunuyoruz. Sizler de Kıymetli Evrak Hukuku hakkında bilgi almak, kısa özetlerimizle sınavlarınıza tekrar yapmak istiyorsanız, sitemize ve youtube kanalımıza abone olmalısınız.

Devamını Oku

Psikonez 1. Bölüm Psikolojiye Giriş

Psikonez programımızın 1. bölümünde “Psikolojiye Giriş” başlıklı konumuzdan bahsettik. Siz de psikoloji ve psikolojik rehberlik ve danışmanlık gibi üniversite bölümlerine ve konularına meraklıysanız bizi sitemize ve youtube kanalımıza abone olarak takipte kalmayı unutmayın.

Devamını Oku

Alınır mı? 1. Bölüm SCODA SUPER B

Alınır mı? podcast programımızın 1.bölümünde Scoda Super B ile karşınızdayız. Scoda Super B 2016 modelinin birbirinden eşsiz özelliklerini öğrenmek istiyorsanız siz de beklemeden podcast videomuzu dinlemelisiniz.

Devamını Oku

MASTERCHEF ŞAMPİYONU

MasterChef şampiyonu dün akşam canlı yayın ile açıklandı. Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Zanna Şef’in yaptığı tadımlar ve verdiği puanların ardından Barbaros ve Serhat isimlerinden birisi, puan üstünlüğü kurarak MasterChef 2020’nin birincisi oldu. MasterChef 2020 kazananı açıklamasının ardından stüdyoda duygusal ve heyecan dolu anlar yaşandı.

Devamını Oku