Kırıkkale Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği

Kutsal bir meslek olan öğretmenlik bölümünü okuyan Rümeysa ÇINAR; okumayı seven, sabırlı ve kendini geliştirebilen özelliklere sahip kişilerin Türkçe Öğretmenliği yapabileceğini söyledi. Türkçe Öğretmenliği ile ilgili bildiği tüm detayları roportajver.com’a anlattı.

Devamını Oku

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik

Hacettepe Üniversitesinden yeni mezun olan Büşra DİKMEN tercihler ve mezun olduğu Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nün püf noktalarını, dikkat edilmesi gereken yerlerini ve yaşadığı tecrübelerini roportajver.com’ a anlattı.

Devamını Oku

Ankara Üniversitesi Aşçılık

Bir aşçının sahip olması gereken kişilik özelliklerini, 7 maddede sıralayan Sema Nur SÖZEN, bölümü hakkında sadece okuduğu üniversite olan Ankara Üniversitesi’ni değil; bölümünün bulunduğu daha bir çok üniversite hakkındaki bilgileri de roportajver.com’a anlattı. Yemek yapmayı seviyor, Sema Nur SÖZEN’in de dediği gibi kendinizi dayanıklı buluyor ve aşçılık okumayı planlıyorsanız; röportajımızı okumalısınız.

Devamını Oku

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi… Yeni bir okul, zor bir bölüm ve bu bölümün ilk öğrencilerinden Samed ÖZTÜRK, roportajver.com’da bizlerle buluştu. Sevdiği işi yapabilmeyi her zaman paraya tercih edebileceğini söyleyen Samed ÖZTÜRK; hedefleriyle, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü roportajver.com’a anlattı.

Devamını Oku

Kırıkkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Kendisi için en doğru üniversiteyi ve bölümü arayan Ufuk KOÇAK; çok çalışmanın, kendini kısıtlamamanın ve sürekli gelişmenin vazgeçilmez olduğunu roportajver.com’a anlattı.

Devamını Oku