Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Psikoloji

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Berkan Sencer ÖZDEMİR; Psikoloji Bölümü’nü okuyacak öğrencilere bu yolda kendilerini geliştirmekten vazgeçmemeleri gerektiğini, öğrenmekten çekinmemeleri gerektiğini ve Psikoloji Bölümü’ne dair tüm detayları sizler için roportajver.com’a anlattı.

Devamını Oku

Yetenekli Gezgin Neriman GÜLTEKİN

15’ten fazla ülke gezen ve hemen hemen tüm Türkiye’yi gezmiş olan Neriman GÜNTEKİN emekli olduktan sonra neler yaptıklarını ve gezmeye nasıl başladığını roportajver.com’a sizler için anlattı. Hayatınızın her dönemine güzellik ve yenilik katmak istiyorsanız röportajımızı mutlaka okumalısınız.

Devamını Oku

Kırıkkale Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği

Kutsal bir meslek olan öğretmenlik bölümünü okuyan Rümeysa ÇINAR; okumayı seven, sabırlı ve kendini geliştirebilen özelliklere sahip kişilerin Türkçe Öğretmenliği yapabileceğini söyledi. Türkçe Öğretmenliği ile ilgili bildiği tüm detayları roportajver.com’a anlattı.

Devamını Oku

Ankara Üniversitesi Aşçılık

Bir aşçının sahip olması gereken kişilik özelliklerini, 7 maddede sıralayan Sema Nur SÖZEN, bölümü hakkında sadece okuduğu üniversite olan Ankara Üniversitesi’ni değil; bölümünün bulunduğu daha bir çok üniversite hakkındaki bilgileri de roportajver.com’a anlattı. Yemek yapmayı seviyor, Sema Nur SÖZEN’in de dediği gibi kendinizi dayanıklı buluyor ve aşçılık okumayı planlıyorsanız; röportajımızı okumalısınız.

Devamını Oku

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi… Yeni bir okul, zor bir bölüm ve bu bölümün ilk öğrencilerinden Samed ÖZTÜRK, roportajver.com’da bizlerle buluştu. Sevdiği işi yapabilmeyi her zaman paraya tercih edebileceğini söyleyen Samed ÖZTÜRK; hedefleriyle, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü roportajver.com’a anlattı.

Devamını Oku

Kırıkkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Kendisi için en doğru üniversiteyi ve bölümü arayan Ufuk KOÇAK; çok çalışmanın, kendini kısıtlamamanın ve sürekli gelişmenin vazgeçilmez olduğunu roportajver.com’a anlattı.

Devamını Oku