Roportajver-Hakkımızda

BİR NEHRİN AKINTISINDAN

Bizim hikayemiz aslında çoğu insanın da hayatının belli dönemlerinde yaşadığı gibi atacağı adımlar hakkında karar verirken kendisine örnek olacak bir kişi, tecrübe veya herhangi bir konu ile ilgili bilgi ararken başladı. Biz bilgi, tecrübe ve kişi arayışındayken harcadığımız enerjiyi ve böylelikle kaybettiğimiz en değerli hazinemiz olan zamanımızın; yapmak istediğimiz işe yönelik sarf ettiğimiz işten daha fazla olduğunun farkına vardık. Dolayısıyla yeni arayışımız, zamanımızdan ve enerjimizden daha fazla nasıl tasarruf edebileceğimiz oldu. Bu düşünce ile fikirlerimizi hayata geçirmek isterken ihtiyaç duyduğumuz bilgi, birikim ve tecrübeye nasıl ulaşabileceğimiz sorusuna yöneltti. Fakat bu sorunun cevabının bizde olmadığına kanaat getirdik. Çünkü doğru bilgiyi doğru kaynaktan almak en mantıklısıydı.


Yenilik Öncüsü

Biz de bu sebeple insanlara ilk ağızdan başından geçen olayları, tecrübelerini ve bilgi birikimlerini aktarabilecekleri kişiler ile röportaj yapıp yayınladığımızda herkesin hayatının belli dönemlerinde kaybettiği güç ve zamanlarından tasarruf ederek hayatlarında bir kazanç sağlayarak geleceğe, daha net kararlarla, emin adımlar atabilecekleri kanısına vardık. Dolayısıyla bu da bizi ROPORTAJVER.COM’u kurarak insanlara kazandırabileceğimiz bilgi, tecrübe ve zaman için kendi vaktimizden, gücümüzden harcadığımıza değeceği inancına sürükledi. Bu sebeple öncelikle bizim hikâyemizin başlamasına neden olan, bizi bu nehre sürükleyen inancımızın herkese ilham kaynağı olabilmesi ümidi ve daha sonrasında herkesin kapıldığı bu hayat nehrinde doğru akıntıyı bulabilmesi dileklerimizle…


Amacımız nedir?

Doğru, güvenilir ve gerçek bilgileri, yapacağımız röportajlar ile yaşanmış hikayeleri, tecrübe gerektiren konuları, alanlarında uzman kişilerin yönlendirmelerini insanların ilk ağızdan duymasını sağlayarak bilgi birikimlerini artırmalarını, tecrübe kazanmalarını ve geleceğe yönelik adımlarını, yaşanmış olayları göz önünde bulundurup daha emin atabilmelerini sağlayabilmektir.!