Kampanyalarımız

E-Defter Kampanyası

E-DEFTER KAMPANYASI 1.1

E-Defter Kampanyası – Psikoloji, eğitim ve kariyer gibi alanlarda danışmanlık veren özellikle öğrencilere kişisel ve akademik hayatlarında destek vermeye kendini adamış Lita hazırladığı e-defterleri sadece roportajver.com’ özel büyük bir indirimle veriyor.

Lita E-Defter Kampanya Günleri

Lita E-Defter kampanya indiriminden nasıl yararlananılır? Kısaca Lita açıkça da Listen and Talk yani önce dinle sonra konuş diyebileceğimiz değerli mi değerli öğrenci tabanlı sosyal girişimin sunduğu hizmetten roportajver.com aracılığıyla indirimli bir şekilde edinebilirsiniz.

Eğer ki derslerinizi planlamak, kendinize hazır bir ders planlayıcısı edinmek, günlük programlarınızla kendinizi motive etmek ve hatta roportajver.com ve Lita ortaklığıyla açılan Telegram kanalına katılarak güncel ve özel bilgilerden siz de yararlanmak istiyorsanız bu kampanya tam size göre…

E-DEFTER NEDİR?

E-DEFTER KAMPANYASI

E-Defterler, günlük yaşantınızı planlamak ve düzene sokabilmek için kişiye özel yapılmış haftalık programlardır.

E-DEFTER kapsamında yapılmış programın içerisinde;

  • Haftalık ders programı
  • Okunması gereken 20 kitap listesi (Kitaplar kişinin okuma oranına göre gün gün sayfalara bölünecektir.)
  • Kişinin öğrenmek istediği yabancı dilden 365 farklı kelime
  • Verimli ders çalışma yöntemleri listesi
  • Ders çalışma metodları
  • Motivasyon metni
  • Kendinizi değerlendirebileceğiniz anket soruları
  • Defterimizin sonunda eğitici bulmaca ya da karikatür

Aşağıda verilenleri uygulayarak Lita’nın e-defter hizmetinden %20 indirimle yararlanabilir ve telegram kanalına ücretiz bir şekilde katılabilirsiniz.

PSIKONEZ TELEGRAM KANALI

Kampanya indiriminden yararlanmak istemiyorsanız bile yalnızca aşağıda verilenleri yaparak roportajver.com ve LİTA Web ortaklığı ile açılan “PSİKONEZ” Telegram ve WhatsApp gruplarımıza katılabilir; hizmetlerimizden, online eğitimlerimizden ve tabii ki en güncel bilgilerden ilk olarak haberdar olabilirsiniz.

BU FIRSAT KAÇMAZ….

Lita E-Defter kampanyasındaki indirimden faydalanabilmek için yapmanız gerekenler:

Bütün bu yapılması gerekenleri gerçekleştirdikten sonra araç kampanyası indiriminden faydalanabilmeniz için tek bir şey kalıyor, o da yaptığınız işlemlerin ekran görüntüsünü roportajver instagram hesabından bizlere ulaştırmak ve sizlere vereceğimiz kupon kodunuzla LİTA instagram adresine mesaj atmak…

YAZIYI PAYLAŞ

One thought on “E-Defter Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir