Kampanyalarımız

Fotoğraf Çekim Kampanyası

Fotoğraf çekim kampanyası (1)

Fotoğraf Çekim Kampanyası ile düğün, nişan, söz, kına, mezuniyet ve daha birçok organizasyonda uygun fotoğrafçı arama derdine roportajver.com ile son veriyoruz. Sizlere Arda DÖKER ile fotoğrafçılıkta en uygun indirimleri sunuyoruz.

Arda DÖKER Fotoğraf Çekim Kampanyası

Fotoğraf Çekimi Kampanyasından nasıl yararlanılır? Düğününüz, kınanız, nişanınız, mezuniyetiniz ya da herhangi bir organizasyonunuz mu var?

En güzel günlerinizi, en güzel fotoğraflarla taçlandırmak mı istiyorsunuz? Eğer siz de yaşadığınız anıları en güzel şekilde kayda almak istiyorsanız; bu kampanya tam da size göre…

FOTOGRAM 1 1

Aşağıda verilenleri uygulayarak; Arda DÖKER’in hizmetlerinden %20 indirimle organizasyonlarınızda en iyi anlar yakalayabilir ve en güzel fotoğrafları çekinebilirsiniz. Siz de %20 indirimle istediğiniz gibi bir hizmet almaya yalnızca birkaç adımla ulaşabilirsiniz.

DURUN BEKLEYİN…. Kampanyamız burada bitmiyor…

Kampanya indiriminden yararlanmak istemiyorsanız bile yalnızca aşağıda verilenleri yaparak roportajver.com ve Arda DÖKER ortaklığı ile açılan “Fotogram” Telegram ve WhatsApp gruplarımıza katılabilir, fotoğraf ve fotoğrafçılık ile ilgili hizmetlerimizden, online eğitimlerimizden ve tabii ki en güncel bilgilerden ilk olarak haberdar olabilirsiniz. Hatta kendi röportajlarınızı ve online eğitimlere yapacağınız katılımları yarı fiyatına gerçekleştirebilirsiniz.

DAHA NE DURUYORSUNUZ!????

Arda DÖKER Fotoğraf Çekim Kampanyası indiriminden faydalanabilmek için yapmanız gerekenler:

Bütün bu yapılması gerekenleri gerçekleştirdikten sonra bu kampanya indiriminden faydalanabilmeniz için tek bir şey kalıyor, o da yaptığınız işlemlerin ekran görüntüsünü @roportajver instagram hesabından bizlere ulaştırmak ve sizlere vereceğimiz kupon kodunuzla @black­_art_studyo instagram adresine mesaj atmak…

Black Art Studyo Hizmet Fiyatları

SIRAHİZMETFİYATİNDİRİMLİ FİYAT
1Albüm çekimi + albüm seti (1 adet panoramik albüm, 2 aile albümü, 1 adet 50*70 kanvas tablo)1500 TL1200
2Albüm çekimi + çekilen tüm fotoğrafların dijital teslimi1000 TL800 TL
3Mini instagram klibi (1-1.5 dakika)600 TL480 TL
4Save the date klip çekimi (3-3.5 dakika)900 TL720 TL
5Nişan, kına, söz, düğün fotoğraf çekimi500 TL400 TL
6Nişan, kına, söz, düğün fotoğraf video çekimi500 TL400 TL
7Jimmy jip ile video çekimi1200 TL960 TL
8Reji masası kurulumu 3 kameralı2000 TL1600 TL

YAZIYI PAYLAŞ

One thought on “Fotoğraf Çekim Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir