Psikonez

Psikonez adlı projemizle sizlere eğitim, kariyer, rehberlik ve psikoloji gibi birçok alanda, farklı çalışmalarımızla her alanda destek vermeye çalışacağız.

Psikonez Projemize Hoşgeldiniz.

Psikonez projemizle yalnızca roportajver.com adresimizde değil birçok farklı platformda sizlere birbirinden değerli hizmetleri sunacağız.

1-) Roportajcast podcast projesi kapsamında psikoloji, rehberlik ve eğitim konulu yayın programımızla,

Youtube

Spotify

Apple podcast

Soundcloud

Anchor

kanallarında karşınızda olacağız.

2-) Röportajcast podcast projemiz kapsamında yaptığımız yayınların hepsinin metnine sitemizde yer vererek sizlere çeşitlilik sunacağız.

PSIKONEZ 1 1

3-) Psikonez ismiyle telegramda bulunan kanalımızda cevabını merakla bekleyeceğiniz ve araştırarak cevabı bulmak için sabırsızlanacağınız sorularla, bilgilerle, anketlerle, motivasyon sözleriyle, sizlere özel hazırlayacağımız ders programlarıyla ve LİTA sponsorluğunda yapacağımız danışmanlıklarımızla çalışma performansınızı zirvede tutacağız.

4-) Psikonez projemiz kapsamında sitemiz, instagram hesabımız, yayınlarımız ve telegram kanallarımız aracılığıyla duyuracağımız birçok online eğitim düzenleyecek ve sizlere kariyeriniz açısından kaçırılmayacak fırsatlar yaratacağız.

Bize katılmak için daha ne duruyorsunuz? Haydi siz de hem röportaj vererek kendinizi anlatın hem de projelerimizden öncelikli yararlanın.

Psikonez projesi ile kaçırılmayacak fırsatlar: Psikonez Youtube kanalı, Psikonez Spotify, Psikonez Apple Podcast, Psikonez Anchor, Psikonez Yayın metinleri, Psikonez Telegram Kanalı… Psikonez Projesi ile birbirinden değerli hizmetlerle karşınızdayız. Psikonez projesinin hizmetlerine katılmak için daha ne bekliyorsunuz. Siz de Psikonez’e gelin; hizmetlerimizden öncelikli yararlanın.

roportajver.com Psikonez’i sizlere sunuyor. Siz de Psikonez ile hem röportaj verin hem de Psikonez’in hizmetlerinden yararlanın.

KAÇIRILMAYACAK FIRSATLARI BU SEFER BİZ SİZE GETİRİYORUZ.

YAZIYI PAYLAŞ